The Tourist Information CentreNový Jičín

CESTA Z MĚSTA

Chceš si užít netradiční procházku v přírodě se svou rodinou či přáteli zakončenou parádní odměnou? Neváhej a přihlaš se na akci: CESTA Z MĚSTA!

Tato akce je určena dětem školního věku, mládežníkům či celým rodinkám, pro které bude v týdnech od 1.-14.3.2021 připravena cesta plná úkolů, hádanek a šifer.

Trasa bude mít 5-8 km a je jen a jen na vás, jestli se po ni vypravíte sami nebo s partou kamarádů. Děti by měly absolvovat trasu za doprovodu rodičů.

Ve startovním balíčku ze dozvíte začátek trasy a pak už bude na vás, který den v termínu 1.-14.3. se na trasu vydáte, zda dopoledne či odpoledne, nebo jestli si tuto trasu rozdělíte do více dní.

Trasa je udělaná tak, že po splnění úkolu/hádanky/šifry se dozvíte další místo, na které se máte vydat. Postupně tak procházíte celou trasou, na jejímž konci naleznete odměnu.
1 startovní balíček = 1 odměna na konci trasy. Podílet se na úkolech samozřejmě můžete celá rodinka, ale pokud máte více dětí a každé bude chtít svou odměnu, bude potřeba zaregistrovat každé dítě zvlášť.

Úkoly, hádanky, šifry jsou vytvořeny tak, aby žáci prvního stupně tyto úkoly splnili za pomoci rodičů či starších sourozenců. Žáci druhého stupně, mládežníci by měli jednotlivé úkoly zvládnout vyřešit sami.

Součástí této nevšední cesty bude herní balíček, bez kterého nelze tuto cestu absolvovat. Herní balíček bude obsahovat věci, které jsou pro hru nezbytné ale i věci, které budou sloužit k tomu, aby vás zmátly. Pro případ nouze bude v balíčku obálka s nápovědou či telefonní kontakt na osobu, která vám poradí.

Herní balíčky si bude možné vyzvednout v týdnu od 22.2. na informacích ve SVČ Fokus v čase od 15-18:00.

Pro přihlášení je nutná registrace online a uhrazení startovného.

Tak ať to šlape :)

Datum:
Place: SVČ Fokus
Entry: 50.00 Kč

Address

SVČ Fokus

SVČ Fokus

K Nemocnici 23, 741 01 Nový Jičín

Tel.: +420 556 710 088

E-mail: fokusnj@fokusnj.cz 

Web: www.fokusnj.cz

Map

TIC Nový Jičín

Address

  • Masarykovo nám, 45/29
    Nový Jičín 74101
    Česká republika

  • Provozní doba NCNJ
  • Po – Pá: 8:00 – 17:00
  • So, Ne: 9:00 – 16:00
  • Svátky: 9:00 – 16:00

Map

Počasí Nový Jičín - Slunečno.cz

Moravskoslezský kraj This project was co-financed by provision of 20,000 CZK from the budget of the Moravian-Silesian Region, support of TIC in the Moravian-Silesian Region for 2013.


Copyright 2021 © Informační centrum Nový Jičín. Autoři fotografií města jsou Ota Nepilý, Ladislav Šmitke, Lenka Malinová, Turistické informační centrum, webdesign RKIS.

Back up